Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

V úterý 30.4. se malí i větší závodníci, trenéři, rodiče a přátelé oddílu sešli na „Buzulce“, aby se rozloučili s uplynulým tréninkovým rokem a závodní sezónou.

V rámci herního bloku, který připravil Martin Nosek se zapojilo do netradičních aktivit 70 dětí a mladežníků. Úžasně za obdivu přihlížejících spolupracovali při kooperativních i obratnostních hrách.

Poté trenéři vyhodnotili stručně uplynulou sezónu, která byla ve svém hlavním závodním bloku sice poznamenána nedostatkem sněhu, ale to nezabránilo dětem v hojné účasti na závodech s nemalými úspěchy. Nejmladší družstva byla odměněna svými trenéry za aktivní přístup k tréninkům a závodům, starší děti si zase vyslechly pochvalu za úspěchy republikové. Největší potlesk si vysloužili členové naší nejstarší tréninkové skupiny dorostu a dospělých, která v letošní zimní sezóně dokázala přivézt ze závodů ČP a MČR řadu medailí a pódiových umístění. Družstvo čítalo na 13 závodníků, včetně těch, kteří dokáží tréninkovou i závodní činnost kombinovat s náročných studiem na vysoké škole, což nebylo v minulosti pravidlem.

V rámci programu jsme se také rozloučili s aktivní trenérskou činností naší dlouholeté trenérky (a v minulosti závodnice) Petry Sedlecké, které jsme poděkovali za léta věnovaná práci s dětmi.

Závěr podvečera patřil tradičnímu filipojakubskému táboráku a „buřtovce“.

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.