NOVÁ OHŘÍVÁRNA

Číslo účtu: 2502203982/2010, ve zprávě uvést email pro kontakt

Email pro komunikaci ohledně příslibů darů:  ohrivarna(zav)gmail.com

Osvědčení o konání veřejné sbírky

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Na každé generaci je nechat něco pro ty další. Máme šanci postavit nové zázemí pro běžkaře na běžeckém stadionu v Novém Městě v Krušných horách. Několikaletou práci na projektu, schvalování a získání dotace hatí turbulentní doba a neočekávaný růst cen stavebních hmot.

Jelikož již máme téměř většinu prostředků, které jsou potřeba pro stavbu, byla by pro nás tragédie, vzdát to v cílové rovince. 

Prosíme proto všechny: přátele klubu, milovníky běžek a našich Krušných hor, ty co mohou přispět, pomoci, aby zvážili svou podporu a zaslali nám vážně míněný příslib či přímo finanční prostředky.
Nepotřebujeme všechny prostředky hned, ale potřebujeme to vědět rychle. Ti, kdo zvažují větší dar, mohou svou účast na projektu pouze vážně přislíbit. Dohodli bychom se, v jaký okamžik bude potřeba slib splnit.

Formy podpory pro fyzické i právnické osoby:

  • Dar ve formě materiálu, části vybavení stavby ve spolupráci s dodavateli -  daňově uznatelný náklad
  • Finanční dar
  • Veřejná sbírka

Cílem naší sbírky je získat 1 300 000 Kč, což je rozdíl soutěženého rozpočtu a součtu získané dotace a vlastních prostředků. V případě získání této částky můžeme začít stavět. Dále bychom chtěli vytvořit rezervu 500-700 tisíc Kč na zvýšené náklady během stavby, které tato doba nese.

V případě, že se projekt přes veškerou společnou snahu neuskuteční, získané prostředky všem vrátíme zpět.

Děkujeme předem za vaši podporu !

 
 

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

© 2009-2023 TJ Lokomotiva Teplice - běh na lyžích

Vytvořeno službou Webnode