Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

Číslo účtu: 2502203982/2010, ve zprávě uvést email pro kontakt

Email pro komunikaci ohledně příslibů darů:  ohrivarna@gmail.com

Na každé generaci je nechat něco pro ty další. Máme šanci postavit nové zázemí pro běžkaře na běžeckém stadionu v Novém Městě v Krušných horách. Několikaletou práci na projektu, schvalování a získání dotace hatí turbulentní doba a neočekávaný růst cen stavebních hmot.

Jelikož již máme téměř většinu prostředků, které jsou potřeba pro stavbu, byla by pro nás tragédie, vzdát to v cílové rovince. 

Prosíme proto všechny: přátele klubu, milovníky běžek a našich Krušných hor, ty co mohou přispět, pomoci, aby zvážili svou podporu a zaslali nám vážně míněný příslib či přímo finanční prostředky.
Nepotřebujeme všechny prostředky hned, ale potřebujeme to vědět rychle. Ti, kdo zvažují větší dar, mohou svou účast na projektu pouze vážně přislíbit. Dohodli bychom se, v jaký okamžik bude potřeba slib splnit.

Formy podpory pro fyzické i právnické osoby:

Cílem naší sbírky je získat 2 116 340 Kč

což je rozdíl soutěženého rozpočtu a součtu získané dotace a vlastních prostředků. V případě získání této částky můžeme začít stavět. Dále bychom chtěli vytvořit rezervu 500-700 tisíc Kč na zvýšené náklady během stavby, které tato doba nese.

V případě, že se projekt přes veškerou společnou snahu neuskuteční, získané prostředky všem vrátíme zpět.

Děkujeme předem za vaši podporu !

0%
Aktuálně vybráno: 1 874 590 Kč

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují “pohybové hry”, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.