Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

V sobotu 25.5. se družstva mladšího a nejmladšího žactva zúčastnila překážkového závodu Steinkuppencrosslauf v Holzhau. Děti jely do Holzhau na kolech z Nového Města a po veselé rozcvičce se již po půl druhé vydaly na náročnou trať. Ti nejmenší absolvovali krátký závod, zde byl úspěšný náš Vítek Skalický, který zvítězil.
Na starší děti čekaly jeden nebo dva okruhy plné terénního běhu, labyrint a další překážky. Naši borci se neztratili. Magda Havlová byla 4. na kilometrové trati, mezi chlapci U9 na dvoukilometrové trati vybojovali Šimon Kadlus 2., Zbyněk Huf 3. a Tadeáš Bartoš 4. místo. Maruška Mašková byla 6.
Dobře zabojovali i mladší žáci: Šimon Partík běžel skvěle a obsadil 3. místo, David Marcon byl 4. a Tomáš Karel 5. Zahanbit se nedala ani děvčata, zejména Michela Hamsová na 3. a Kája Čapková na 4. místě. Mezi muži skvěle reprezentoval Aleš Havel 3. místem.
Všem závodníkům děkujeme !
Výsledky:


O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.