Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

Tréninková skupina našeho dorostu a dospělých se v sobotu vydala v rámci „odpočinkového“ měsíce na Hruboskalský půlmaraton do Sedmihorek v Českém ráji. Všichni vč. trenéra Míry si výtečně vedli na trati 21,6 km, kterou většina běžela poprvé v životě. Pavel Švácha zvítězil v kategorii M20, Adam Klement skončil 4., Matěj Švácha 12. a Dan Svoboda 13. Mezi děvčaty Z20 byla nejrychlejší na 13. místě Eliška Fuchsová, Eliška Beránková byla 23. a Adéla Čermáková 24. Míša Moučková si střihla trať 12,5 km a obsadila v kategorii Z30 14. místo
V zimním počasí se ale vytáhli všichni ! Děkujeme !
Komplet výsledky.

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.