V sobotu 23. 5. patřilo celé odpoledne v Zámecké zahradě oslavám našeho výročí. Současní i bývalí členové, sportovci velcí i malí a veřejnost v čele s představiteli statutárního města Teplice oslavili „sedmdesátku“ společně.
V celém parku byla jednotlivými oddíly připravena stanoviště s ukázkami činnosti a aktivitami pro děti i dospělé. Velkou pozornost si vysloužily i ukázky činnosti IZS, nácvik první pomoci a další. Zámecká zahrada byla plná zájemců o činnost Tělovýchovné jednoty.
V altánu u Zahradního domu probíhala oficiální část programu s hudebními vystoupeními a neformálními setkáními současných i bývalých členů. Celé odpoledne a večer proběhl v přátelském duchu a v úžasné atmosféře.















