Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

Uplynulý víkend patřil tradičnímu závodu na Božím Daru, kterého jsme se zúčastnili po delší době.
V sobotu si více než 40 našich závodníků změřilo síly se svými vrstevníky v závodech volnou technikou, v neděli se pak zúčastnilo 13 našich zástupců závodu klasicky. Závod se uskutečnil na pořadateli pečlivě upraveném okruhu 1,5 km, nejmladší závodníci jeli na okruhu 500 m.

V sobotu jsme zaznamenali řadu úspěchů: ve svých kategoriích zvítězili nejml. žák Lukáš Volenec a mezi muži Aleš Havel. Skvěle kluci ! Mezi třemi nejlepšími se dále umístili: Předškolák Vítek Skalický, minižáci Magda Havlová a Adam Vágner, nejmlži Karolína Čapková a Zbyněk Huf, mladší žáci Jonáš Kabát a Štěpán Nosek, starší žákyně Anička Hlisníková a st. žačky U15 Nikola Žilinská a Hana Gaislerová. Gratulujeme !

V neděli v závodě klasicky si vychutnali „bednu“: 3. minižačka Magda Havlová a 2. mladší žák Štěpán Nosek, ale i ostatní podali výborné výkony.

Výsledky

Krásná fotogalerie od Vaška Polanského

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.