Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

Krásný večer plný ocenění 🏆 prožili někteří členové oddílu v Zahradním domě v Teplicích, kde byli v úterý 27.2.2024 vyhlášeni Sportovci Teplicka za rok 2023. Tato znovuobnovená anketa oceňuje úspěšné sportovce a trenéry okresu.

Především musíme zmínit VÍTĚZSTVÍ našeho dlouholetého úspěšného trenéra Míry Cingla v kategorii TRENÉR ROKU. Je to pro něj zasloužené ocenění vzhledem k jeho obětavé práci s našimi staršími závodníky. 👏

Z úspěchu se radovali i naši mladí závodníci. V kategorii JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ skončila na 4. místě loňská úspěšná medailistka ze ZODM Nikola Žilinská.

V kategorii MLÁDEŽNICKÝCH KOLEKTIVŮ se hned dvě naše družstva umístila ve špičce. Na 2. místo bylo zvoleno družstvo mladšího žactva, které se pod vedením trenérů Lindy Špalkové a Aleše Havla umístilo na 3. místě v loňském seriálu Hledáme nové talenty. VÍTĚZEM se stala bronzová štafeta z loňského MČR ml. dorostenců Matěj Švácha, Kryštof Háněl, Jan Hlisník.

Všem našim úspěšným reprezentantům GRATULUJEME a děkujeme jim za vzornou reprezentaci klubu.

TV reportáž ze slavnostního večera

Profesionální fotogalerie z předávání: https://drive.google.com/drive/folders/1Bn7nYNJRnst1gANCoDPxiT4qE0AmPmjX?usp=sharing

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.