Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

10 závodníků se svými trenéry Renčou a Ondrou a servisákem Michalem se druhý prázdninový víkend vydalo na přeložené Mistrovství ČR staršího žactva do Harrachova. Podmínky byly tristní; mokrý sníh pouze na stadionku a navezeném 1,30 km dlouhém okruhu, na kterém se každý závodní den otočilo více než 350 závodníků z 35 klubů vč. široké biatlonové konkurence. Některým se dařilo lépe, některým hůře, ale všichni nechali na trati všechny síly.

V sobotním klasickém závodě se nejlépe vedlo Nikole Žilinské v kategorii U15. Závod rozjela skvěle, nakonec jí síly stačily na 9. místo. Výborná umístění zajely 17. Anička Hlisníková, 21. Sára a 22. Hanka Gaislerovy a 26. Magda Šponarová (ta z 82 startujících), 47. Libuška Moučková. Kluci se také snažili: 27. Ota Vágner, 37. Vojta Kadlus, 39. Vojta Kučera, 48. Matěj Čapek

V neděli odstartovali žáci do skatu. Skvělý výkon zaznamenala Anička Hlisníkové (2011), která vybojovala dělené 5. místo! Nikola Žilinská vylepšila včerejší pozici a dosáhla na 6. místo a vychutnala si také rozšířené pódium. OBĚMA VELKÁ GRATULACE! Další pěkná umístění: 24. Hana Gaislerová, 28. Ota Vágner, 33. Vojta Kučera a Magda Šponarová, 34. Sára Gaislerová, 39. Vojta Kadlus, 47. Matěj Čapek, 48. Libuška Moučková.
Poděkování všem závodníkům i trenérům a servisu!

Výslekdy: https://evidence.czech-ski.com/kalendar-a-vysledky/4035

O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.