Máme nové webovky! Ty původní můžete navštívit zde.

Letošní první pohárový závod dorostu se konal po přeložení z Jablonce na bedřichovských tratích. Bohužel se odjel pouze páteční závod klasicky, sobotní závod byl zrušen pro nedostatek sněhu.

Náš klub reprezentovali 4 mladší a 4 starší dorostenci. Velkou radost nám udělal Jenda Hlisník vynikajícím 6. místem mezi více než 50 startujícími v závodě na 6,8 km s účastí na rozšířeném pódiu. Velká gratulace!
Také ostatní borci bojovali úžasně a obsadili následující pozice: Kikin Háněl 8., Adam Klement 9., 13. Eliška Fuchsová, 15. Eliška Beránková a Matěj Švácha, 20. Mates Kaiser, 42. Janek Špalek.

Všem děkujeme!

Kompletní výsledky


O nás

Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice je součástí jedné z největších TJ v okrese Teplice, která má 11 oddílů.

Oddíl aktivně pracuje především s mládeží. Členy oddílu se mohou stát děti od 5 let.
Přípravka trénuje 2x týdně úterky a čtvrtky 17-18 h a víkendy dle pokynů. Uvítáme všechny vážné zájemce o běh na lyžích. Tréninky nenahrazují „pohybové hry“, předpokládá se vážný zájem o běžecké lyžování a účast na lyžařském výcviku.
Můžete děti přihlásit každé úterý a čtvrtek v ZŠ Buzulucká, v letním období na hřišti, v zimě v tělocvičně, vždy od 17 hod.
Na horách probíhají tréninky na Novém Městě (areál pod nádražím) většinu víkendů od 10,00 hod.

Podmínkou členství je vyplnění přihlášky do TJ a SLČR, uhrazení členských příspěvků a účast na trénincích jak v týdnu, tak i o víkendech, především v zimním období na horách.
Členství v oddíle je otevřené i pro dospělé členy (rodiče a přátele běžeckého lyžování). Uvítáme každého.

Přihláška

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ZÁVODY (KRAJSKÉ, VEŘEJNÉ)

Na všechny závody kromě republikových se přihlašujte prostřednictvím TABULKY.
Obvykle nejpozději do čtvrtka do 19,30 (či dle pokynů). Zatržením příslušného políčka v řádku u jména závodníka (sloupec příslušného závodu). 

Pokud závodník nebude takto předem přihlášen, přihlašuje se na místě individuálně a platí si sám startovné. 

Případné odhlášení proveďte přes trenéry nejpozději do 8,00 v den závodu, abychom za závodníka zbytečně neplatili startovné. Děkujeme.

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.